Balanz4Kidz

 

kinderfysiotherapie

Facebook

heusden4you

Linkit-112x84.png

170415 FacebookheaderSTEM OP Inion Rabobank Clubkas Campagne 11 t/m 25 April

Onze vereniging doet dit jaar weer mee met de Rabobank Clubkas Campagne. Als u op ons stemt levert dat ons geld op en kunnen wij weer leuke extra dingen voor de kinderen doen. Wie kunnen er stemmen? Tijdens de stemperiode van 11 april t/m 25 april 2017 beslissen onze leden hoe het totaalbedrag wordt verdeeld. Ieder lid van Rabobank Oosterschelde ontvangt vijf stemmen, waarvan zij er twee op dezelfde club mogen uitbrengen. Deze stemmen zijn geld waard. Dit jaar hebben we € 100.000,- te verdelen! Alle leden van de Rabobank hebben een persoonlijke stemcode toegestuurd in de mail. (check ook de ongewenste mailbox). Wanneer je de mail niet meer kunt vinden, kun je bij de bank een nieuwe inlogcode aanvragen. Dus als u lid bent van de Rabobank help ons dan en stem op Inion. Alvast bedankt namens alle leden voor uw stem.

Stem op Inion . Je mag twee stemmen uitbrengen op onze club. De andere drie stemmen mag je verdelen over andere clubs.

170415 breng uw stem uit

 

AddThis Social Bookmark Button

De Groot A4D

3476 A4D logo

Beweegdiploma

 

KNGU Online Keurmerk definitief

In de media


Wedstrijd Terneuzen

Weekblad Drunen

Heusdense Courant

Maasroute

 

Wedstrijd Dinteloord

Heusdense Courant

Weekblad Drunen

 

Wedstrijd Prinsenbeek

Scherper

Weekblad Drunen

 

Gratis kennismaken

Scherper

 

Demonstratie 2014

Heusdense Courant

Weekblad Drunen

 

Wallenloop 2014

Weekblad Drunen

 

 

 

Freerunning

Tekst logo blauw 1

NIEUW!!

sports2bfit logo

Archief